Redaktion

Chefredaktörer

Ilona Pajari (ilona.pajari[a]jyu.fi) och Anna Ilona Rajala (anna.i.rajala[a]tuni.fi)

Redaktionen

Kaarina Koski (kaarina.koski[a]utu.fi)
Anna Liisa Aho (anna.l.aho[a]uta.fi)
Maija Butters (maija.butters[a]gmail.com)
Anna Huhtala (anna.huhtala[a]tuni.fi)
Kirsi Kanerva (kirsi.kanerva[a]utu.fi)
Saila Leskinen (saila.hj.leskinen[a]gmail.com)
Timo Uotinen (timo.uotinen[a]gmail.com)

Webmaster
Anna Ilona Rajala (anna.i.rajala[a]tuni.fi) och Timo Uotinen (timo.uotinen[a]gmail.com)

Intresserad av redigering Thanatos? Kontakta chefredaktörer Ilona Pajari (kuolemantutkija[a]gmail.com) eller Anna Ilona Rajala (anna.i.rajala@tuni.fi).