Toimitus

Thanatoksen toimituskunta koostuu tällä hetkellä alan tutkijoista sekä jatko-opiskelijoista, jotka ovat olleet tiiviisti rakentamassa myös Suomalaisen Kuolemantutkimuksen Seuran toimintatapoja. Uutena lehtenä emme velvoita toimituskunnan jäseniä sitoutumaan vuotta pidemmäksi, mutta suositusaika olisi yli vuosi lehden tuoreuden vuoksi.

Vastaavat päätoimittajat:

Kaarina Koski (kaarina.koski[a]utu.fi) ja Ilona Pajari (ilona.pajari[a]jyu.fi)

Toimituskunta:

Anna Liisa Aho (anna.l.aho[a]uta.fi)
Maija Butters (maija.butters[a]gmail.com)
Kirsi Kanerva (kirsi.kanerva[a]utu.fi)
Saila Leskinen (saila.hj.leskinen[a]gmail.com)
Riikka Miettinen (riikka.miettinen[a]uta.fi)
Anna Ilona Rajala (a.rajala[a]brighton.ac.uk)
Johanna Sumiala (johanna.sumiala[a]helsinki.fi)                                                               Anja Terkamo-Moisio (anja.terkamo-moisio[a]uef.fi)

Webmaster/taittaja: Anna Ilona Rajala (a.rajala[a]brighton.ac.uk)

Kiinnostaako toimitustyö Thanatoksessa? Ota yhteyttä: thanatos.journal(a)gmail.com