Toimitus

Thanatoksen toimituskunta koostuu alan tutkijoista ja jatko-opiskelijoista. Toivotamme uudet kuolemantutkimuksesta kiinnostuneet ja kuolemantutkimukseen liittyvillä aloilla toimivat tutkijat mukaan lehden tekoon! Ota yhteyttä päätoimittajiin niin jutellaan lisää.

Vastaavat päätoimittajat:

Ilona Pajari (kuolemantutkija[a]gmail.com) ja Anna Ilona Rajala (anna.i.rajala[a]tuni.fi)

Toimituskunta:

Kaarina Koski (kaakos[a]utu.fi)
Anna Liisa Aho (anna.l.aho[a]tuni.fi)
Maija Butters (maija.butters[a]gmail.com)
Anna Huhtala (anna.huhtala[a]tuni.fi)
Kirsi Kanerva (kirsi.kanerva[a]utu.fi)
Saila Leskinen (saila.hj.leskinen[a]gmail.com)
Timo Uotinen (timo.uotinen[a]gmail.com)

Webmasterit/taittajat:

Anna Ilona Rajala (anna.i.rajala@tuni.fi)
Timo Uotinen (timo.uotinen[a]gmail.com)